Salón elektromobilov 2020 Atrium OPTIMA Košice

Salón elektromobilov 2020 Atrium OPTIMA Košice

Začiatok septembra bude patriť výstave elektromobilov na Slovensku. Salón Elektromobilov 2020 prebehne v termíne 4. až 6. septembra 2020 v obchodnom stredisku Atrium Optima Košice. Pod jednou strechou sa tu zíde najväčšie zastúpenie elektromobilov a plug-in hybridov dostupných na Slovensku.

Salón Elektromobilov 2020 zastrešujú naslovovzatí odborníci z radov výrobcov a distribútorov elektromobilov i prevádzkovateľov nabíjacích staníc, ktorí si pripravili panelové diskusie, prednášky a prezentácie plné zaujímavých informácií a poznatkov. Vďaka tomu sa dozviete odpovede na všetky otázky, ktoré o elektromobilite máte.

 

Honda s elektrickými novinkami

Medzi významných účastníkov patrí aj zastúpenie automobilky Honda so svojim elektrifikovaným triom  HONDA e, HONDA JAZZ Hybrid a Honda CR-V Hybrid.

Vozidlá pritom nebudú len vystavené v priestoroch obchodného centra Atrium Optima Košice. Honda Crosstar a Honda e budú pripravené aj vo vonkajších priestoroch na testovacie jazdy, aby si priaznivci elektromobility, ale aj možní záujemcovia o budúcu kúpu, mohli vyskúšať aké to je jazdiť na elektriku. 

Hlavným partnerom tohto podujatia pre tento rok je spoločnosť CAMEA car, a.s a dovozca pre SR -  HONDA Motor Europe Slovensko.

HONDA e – stredobod pozornosti

Zaslúženou hviezdou bude nepochybne Honda e, elektrické vozidlo novej generácie z dielne ostrieľaných profesionálov. Jedinečný komplex, ktorý stelesňuje víziu pre jednoduchosť mestskej mobility a zaujme hneď po viacerých stránkach. Začínajúc dizajnom, končiac pri jazdných vlastnostiach.

Honda e je proste mestská štýlovka nabitá technológiami. Presne tak, ako by to človek od moderného elektromobilu očakával. Kompaktný EV je vybavený najmodernejšou technológiou a pokročilým inteligentným pripojením, aby majitelia udržali synchronizáciu s každodenným životom.

To, že s technológiami si skutočne rozumie prezradí už letný pohľad do interiéru. Človeka privíta digitálny kokpit neskutočných rozmerov prepojený s umelou inteligenciou – vlastným digitálnym asistentom. Interiér má svoj vlastný, očarujúci, charakter.

Honda e bola navrhnutá bez kompromisov a so zameraním na funkčnosť a použiteľnosť. Vyznačuje sa hladkým, elegantným a moderným vzhľadom.

Od typických kombinácií predného a zadného svetla LED a štýlového krytu skleneného nabíjacieho portu až po čisté línie a zapustené prvky, ktoré optimalizujú aerodynamickú účinnosť. Pri dynamickej, no absolútne tichej jazde priťahuje pohľady ako magnet.

A to nielen preto, že nemá tradičné spätné zrkadlá. Tie nahradzuje niečo modernejšie. Niečo lepšie. Prepracovaný kamerový systém. Honda e poskytuje komplexný sortiment pomôcok, ktorý sa stará o maximálnu bezpečnosť vodiča pri navigácii po rušných uliciach.

 

Výhra: HONDA JAZZ Hybrid na celý víkend

Registrovaní účastníci výstavy Salón Elektromobilov 2020 sa budú môcť zapojiť do žrebovania o rôzne ceny. Jednou z lákavých cien je vďaka Honde aj model HONDA JAZZ Hybrid na celý víkend. Šťastný výherca si naplno vyskúša ako vyzerá a chutí jazda budúcnosti.

Nezabudnite sa zaregistrovať, je to úplne bezplatné!

 

https://e-salon.smartroadshow.sk/?utm_source=mojelektromobil&utm_medium=branding&utm_campaign=se2020ke_launch